termy rzymskie czeladź

Chcesz zregenerować się po codziennym wysiłku i odpocząć na moment od miejskiego szumu? Zależy Ci na spędzeniu czasu z wyjątkowym miejscu? Dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu są termy rzymskie Czeladź. Niepowtarzalny klimat, masaże wodne i zabiegi saunowe doskonale wpłyną na Twoje ciało, ale również samopoczucie. Jakie atrakcje czekają Cię w tym miejscu? Ile kosztuje pobyt i co powinieneś wiedzieć, zanim się na niego zdecydujesz? 

Co wyróżnia Termy Rzymskie Czeladź na tle podobnych miejsc?

Termy Rzymskie Czeladź to jedyny taki kompleks w Polsce, który wyróżnia się specjalną budową wzorowaną na podstawie starożytnych obiektów. Miejsce to wyróżnia się ilością atrakcji dostępnych dla odwiedzających je osób. Baseny, łaźnia i sauny – to wszystko sprawia, że można odpocząć i poczuć się zrelaksowanym. Kwestia wypoczynku to jedno. Bardzo ważne jest również dobroczynne działanie na skórę. Jej wygląd po kilkudniowej wizycie w termach ulega zdecydowanej poprawie. Jest ona widocznie naprężona oraz wzmocniona, przez co wygląda zdecydowanie młodziej.

Jakie dokładnie atrakcje oferują Termy Rzymskie Czeladź?

Podstawą, która przyciąga największe grono klientów są baseny termalne. Jest to największa atrakcja ciesząca się ogromnym zainteresowaniem. W tym zakresie można skorzystać między innymi z hydromasaży wodnych, które wspomagają krążenie oraz działają dobroczynnie na skórę całego ciała, hamując przy tym procesy jej starzenia się. Drugą z chętnie wykorzystywanych atrakcji jest sauna, która daje ukojenie dla ciała, ale także dla duszy. To jednak nie wszystko. Na miejscu można skorzystać z całych pakietów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Opcje z zabiegami SPA oraz noclegiem w luksusowym hotelu dostępne są zarówno w wersji na jedną, jak i dwie noce. W tym czasie można skorzystać z tradycyjnego masażu lub takiego, który wykonywany jest przy pomocy gorących kamieni. Przygotowane są również specjalne, aromaterapeutyczne kąpiele z olejkami eterycznymi. Hitem dla niektórych gości może okazać się pakiet piwny. W trakcie takich pobytów zapewnione są śniadanie oraz kolacje. Można przez ten cały czas korzystać z wszystkich atrakcji basenów, łaźni, sauny – bez limitu. Termy dostępne są w godzinach otwarcia. Jest to doskonała propozycja dla tych osób, które chciałyby spędzić niezapomniane chwile ze swoją drugą połówką.

termy rzymskie czeladź masaż

Termy Rzymskie Czeladź – jak wygląda cennik?

Ceny, jeżeli chodzi o termy rozpoczynają się od 40 zł za godzinę w przypadku dni od poniedziałku do czwartku i 44 zł w weekendy. Im dłuższy pobyt w basenach – tym bardziej opłacalny. Za 3 h w tygodniu zapłacisz tylko 69 zł, a w weekendy 78 zł. Dzieci do 3 roku życia mogą korzystać z atrakcji bezpłatnie. Do 13 roku jest natomiast zniżka aż 50%. Jeżeli planujesz często odwiedzać Termy Rzymskie Czeladź – warto zdecydować się na Kartę Club.

Jak ubrać się do term?

Podstawą w przypadku wizyty w termach jest przede wszystkim wygodny strój kąpielowy. Może być to klasyczne ubranie wykorzystywane podczas wizyt na normalnym basenie. Najważniejszy jest komfort gości, dlatego to oni decydują, jaki strój wybierają. Na miejscu można natomiast wypożyczyć szlafrok, klapki, czy nawet ręcznik.